با انگور بیشتر آشنا شوید

سلام...خوب هستید؟...ماهم خوب هستیم به لطف شما...وقت گران بهایتان را نمیگیریم و یکسره میرویم سراغ اصل مطلب...گروه طراحی و برنامه نویسی انگور مهرماه سال 94 با یک عضو و ایجاد یک سایت ورد پرس!!! کار خودش را آغاز کرد و تنها کاری که به صورت شخصی انجام میشد طراحی سایت های ورد پرس بود...اما رفته رفته با ورود به دانشگاه، آن هم در رشته کامپیوتر دوستان زیادی پیدا کردیم و کم کم حوزه ی فعالیت هایمان را افزایش دادیم تا جایی که گروهی که هم اکنون ملاحظه می کنید تشکیل شده از دانشجوهای دانشگاه آزاد قم است و توانستیم در هر حوزه ای بهترین خدمات را با بهترین قیمت ها ارائه بدهیم و در حین تحصیل کسب و کاری هم راه اندازی کنیم و از درس و رشته نهایت استفاده را بکنیم (قابل توجه دوستانی که می گویند کار نیست...!!!)

خیلی ها حمایت کردند؛ خیلی ها هم متاسفانه چشم پیشرفت ما را نداشتند ولی خب با همه ی این احوالات الان به جایی رسیدیم که با وجود سه دپارتمان اصلی بتوانیم نهایت خدمت رسانی را به دوستان،همکاران و مشتری های عزیز ارائه دهیم.

طراحی سایت،طراحی پورتال شرکت ها،طراحی لوگو،طراحی پوستر،تدوین و میکس فیلم جزو خدمات گروه انگور می باشد و با انتخاب بهترین سرپرستان در این حوزه ها سعی شده است این خدمات به بهترین نحو احسنت ارائه گردد...

با این حال این اقدام ها اعتماد شما عزیزان را میطلبد تا با انتخاب گروه انگور به نسل جوان این کشور اعتماد و اعتبار لازم را کرده و با حوصله، صبر و ذوق این گروه بهترین کارها و محصولات را از ما دریافت نمایید.

در آخر جا دارد از عزیزانی که ما را در این زمینه یاری و همراهی کردند همچون جناب آقای مهندس مجتبی فرخی فر،مهندس علی ضیغمی،دکتر علی شهیدی نژاد، مهندس لیلا اسماعیلی و تمامی عزیزانی که ما را در این مدت زمان حمایت کردند تشکر نماییم.

قم-۲۰ متری گلستان- کوچه ۶- پلاک ۱۶

برای تماس با ما و مشاوره رایگان با شماره های زیر در ارتباط باشید

مهندس محمد مهدی زحمت کش
۰۹۱۰۷۵۴۲۹۳۸

مهندس محمد رضا صفری
۰۹۲۰۴۸۸۴۸۳۸

جهت ارتباط آنلاین با ما کلیک کنید

با انگور میتوانید همیشه به روز باشید

با برخی از اعضای انگور آشنا شوید


قم- بلوار امین- 20 متری گلستان-کوچه 6- پلاک 16

۰۹۱۰۷۵۴۲۹۳۸

۰۹۲۰۴۸۸۴۸۳۸

ایمیل : support@angooor.ir