ساخت کلیپ اختصاصی

تولید فیلم جشن عروسی :

چندین ماه صرف برنامه‌ریزی جشن عروسی و پرداختن به ریزترین جزئیات می‌شود، اما روز عروسی در چشم برهم‌زدنی می‌گذرد و بدل به داستانی می‌شود که هیچ زوجی از تکرار کردن آن خسته نخواهد شد. اینجاست که ما عکاسان و تدوین‌گران پا به میدان می‌گذاریم و خاطره‌هایتان را جاودانه می‌سازیم و کلیپ‌هایی ماندگار را از جشن شما تهیه می‌کنیم که همواره آن جشن رویایی را در عین واقعیت به تصویر خواهد کشید. ما با آمیزه‌ای از تصویرهای چشم‌نواز، صدای مجلس و آهنگ‌های دستچین شده، خاطره شما را در قالب کلیپ عروسی به بهترین وجه بازگو خواهیم کرد.

گروه تهیه کلیپ عروسی ما، تمام خدمات مربوط به مهم‌ترین جشن زندگی شما از برنامه‌ریزی اولیه گرفته تا ویرایش حرفه‌ای فیلم را بر عهده می‌گیرد تا تازه عروس و داماد در روز ازدواجشان کاملاً آسوده خاطر باشند و پس از آن تا پایان عمر از تماشای جشن وصالشان لذت ببرند.

ما رخداد مهم و هیجان انگیز زندگی شما را با کیفیت بالا و با ثبت جزئیات، به شیوه‌ای جذاب و واقع بینانه فیلمبرداری می‌کنیم. وضوح بالای ۸٫۳ میلیون پیکسلی توجه بیشتری را به جزئیات جلب می‌کند و با هموارتر نشان دادن خطوط، حتی تصاویر بسته از بالا نیز شفاف‌تر به نظر می‌رسد. ما دامنه‌ای از فاصله‌های کانونی را، با لنزها و دوربین‌های دیجیتال SLR پیشرفته و حرفه‌ای، به گونه‌ای ثبت می‌کنیم که تصویر و حس هر فریم هم‌تراز فیلم‌های سینمایی باشد.

موسیقی را می‎توان به منزله روح فیلم در نظر گرفت. ما به دلیل اهمیت موسیقی یک قانون ساده وضع کرده‌ایم: موسیقی و آهنگ عروسی نباید پیش پاافتاده، قدیمی یا کلیشه‌ای و تکراری باشد. ما به همراه زوج آینده، آهنگ‌های باکیفیت را برای کلیپ عروس و داماد گلچین می‌کنیم.


جهت مشاهده ی نمونه کارهای ما در زمینه تولید فیلم های مجلسی کلیک کنید

تولید فیلم های مراسمات مذهبی :

گروه تولید و تصویربرداری انگور در تمامی ایام سال آمادگی ظبط و تولید فیلم انواع مراسمات مذهبی شما با یک یا چندین دوربین باشد و همینطور ما این امکان را برای شما فراهم میکنیم که بطور همزمان از پخش زنده روی ویدئو پروژکتور یا تلویزیون ها بهره مند شوید.

در صورت نیاز اکیپ های مختلف برای هیئت ها یا تکیه ها در طول مسیر دسته ها ایجاد و تمامی صحنه ها و لحظات ثبت خواهد شد.

جهت مشاهده ی نمونه کارهای ما در زمینه تولید انواع فیلم های مذهبی کلیک کنید


برای ثبت سفارش و مشاوره رایگان با گروه انگور از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید

با انگور میتوانید همیشه به روز باشید

با برخی از اعضای انگور آشنا شوید


قم- بلوار امین- 20 متری گلستان-کوچه 6- پلاک 16

۰۹۱۰۷۵۴۲۹۳۸

۰۹۲۰۴۸۸۴۸۳۸

ایمیل : support@angooor.ir